Aramayı Daralt
  • Ürün adına göre
  • Ürün özelliğine göre
  • Ürün tadına göre
  • Üreticiye göre
GÖNDERİ AYRINTILARI
Kargo Ücreti Ücretli kargo. Bakınız
Kargo Süresi Siparişiniz ortalama 3 iş günü içerisinde PTT kargoya verilir. PTT Kargo'nun size ulaşması, bulunduğunuz yere göre 1 ile 10 iş gününü bulabilir.
İade Politikası Genelde tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bazı ürünlerin hassasiyeti nedeni ile iadesi mümkün değildir. Kısıtlamalar için ayrıntılara bakınız.

EZME, KREM

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Hazanbel Kahvaltılık Çemen Cevizli Doğal Katkısız 350 Gr
Kahvaltılık Çemen: Zengin kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi kahvaltılık çemen, salçanın içine zeytinyağı, sarımsak, birkaç çeşit baharat katılarak ve isteğe...
99,30 TL
Fatih Uşak Susam Ezmesi Doğal Katkısız 500 Gr
İçindekiler: Susam 100% ...
82,30 TL
Uslu Selim Uşak Köpük Helva Doğal Katkısız 400 Gr
Uslu Selim Köpük Helva: Uşak yöresi köpük helvanın geleneksel üretim yönteminde şeker, su içerisinde eritilip kaynatılarak ağda haline getirilir ve içerisine...
62,20 TL
Antep İşi Acuka Kahvaltılık Sos Ev Yapımı 250 Gr
Cevizli kahvaltılık sos olarak tüketebileceğiniz ev yapımı bol cevizli acukamızın içine, eğer seviyorsanız biraz daha acı biber karıştırarak acılı kahvaltılık s...
82,30 TL
Fatih Uşak Haşhaş Ezmesi Doğal Katkısız 500 Gr
Haşhaş Ezmesi     Haşhaş sıcak iklimlerde yağış alan bölgelerde yetişen bir bitki türüdür. Türkiye' de en çok Ege bölgesinde yetişir. Haşhaş kontrollü bir şe...
82,30 TL

EZME, KREM :

- Katvaltılıklar içinde kullanacağınız ezme, krem türü yiyeceklerimiz içerisinde katkı maddesi yoktur. Tamamen dogal yapılarında üretilmişlerdir.
- Haşhaş ezmesi, susam ezmesi, köpük helva ve kahvaltılık acuka gibi ürünleri, kaşık kaşık tüketebileceğiniz gibi ekmeğinizin üzerine sürerek de afiyetle yiyebilirsiniz.
- Ezme, krem kategorisinde yer alan Fatih haşhaş ezmesi, Fatih susam ezmesi, Uslu Selim köpük helva, Antep işi kahvaltılık acuka sos doğallığı ve lezzeti ile aradığınız hazzı size sunacaktır.
- Uşak haşhaş ezmesi, Uşak susam ezmesi, Uşak köpük helvası, Gaziantep acukası tam ağzınıza layık yöresel ürünlerimizdir.
- Ezme, krem gıda fiyatlarımızı karşılaştırdığınızda, sizlere en kaliteli ezme, krem şeklindeki yiyeceklerimizi en uygun fiyatlar ile sunduğumuzu göreceksiniz.
- Üstelik 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeyeceksiniz.