Aramayı Daralt
  • Ürün içeriğine göre
  • Üreticiye göre
GÖNDERİ AYRINTILARI
Kargo Ücreti Ücretli kargo. Bakınız
Kargo Süresi Siparişiniz ortalama 3 iş günü içerisinde PTT kargoya verilir. PTT Kargo'nun size ulaşması, bulunduğunuz yere göre 1 ile 10 iş gününü bulabilir.
İade Politikası Genelde tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bazı ürünlerin hassasiyeti nedeni ile iadesi mümkün değildir. Kısıtlamalar için ayrıntılara bakınız.

İÇECEK

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Hazanbel Dut Suyu Konsantresi Doğal Katkısız 300 Gr
Dut Suyu Hazanbel dut suyu konsantresi içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Dut suyunun faydaları ...
41,90 TL
Bolu Çiftliği Kekik Suyu Doğal Katkısız 500 ml
Kekik Suyu Bolu’nun Seben ilçesi kekiklerinden geleneksel yöntemlerle, damıtma yöntemiyle elde edilmiştir. Hiçbir koruyucu madde,kimyasal asit, boya içermez...
37,90 TL
Bolu Çiftliği Çam Suyu Doğal Katkısız Çıra Suyu 500 ml
Çam Suyu (Çıra Suyu) Bolu’nun Seben ilçesi ormanlarındaki doğal olarak düşen veya kırılan çam ağacının çırasını kullanarak üretiyoruz. Hiçbir koruyucu madde...
35,90 TL

İÇECEK :

- İçecek ürünlerimizi seçerken gazlı içecekler yerine doğal ve sağlıklı içecekleri tercih etmeye özen gösterdik. Doğal içeceklerimiz içerisinde hiçbir katkı maddesi kullanmayan üretileri tercih ettik. Bu sayede kendimiz için ne istiyorsak sizin için de aynısını sunmaya gayret gösterdik.
- İçecek kategorisi içerisindeki içecek çeşitlerimizde bağışıklığı güçlendiren içecekler, kan yapıcı içecekler ve en sağlıklı içeceklere yer vermeye çalıştık.
- Konsantre içecek çeşitlerimizi de sağlıklı içecekler ve bağışıklık sistemini güçlendiren içecekler içerisinden seçmeye özen gösterdik.
- İçecek türleri içerisinde alkolsüz içecekler, sağlıklı içecekler, gazsız içecekler yer almaktadır.
- Sizlere en kaliteli içecek çeşitlerini en uygun içecek fiyatları ile sunduğumuzu göreceksiniz.
- Üstelik 200 TL üzeri kargo ücreti ödemeyeceksiniz.