Aramayı Daralt
  • Ürün adına göre
  • Ürün içeriğine göre
  • Ürün özelliğine göre
  • Üreticiye göre
GÖNDERİ AYRINTILARI
Kargo Ücreti Ücreti kargo. Bakınız
Kargo Süresi Siparişiniz ortalama 3 iş günü içerisinde PTT kargoya verilir. PTT Kargo'nun size ulaşması, bulunduğunuz yere göre 1 ile 10 iş gününü bulabilir.
İade Politikası Genelde tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bazı ürünlerin hassasiyeti nedeni ile iadesi mümkün değildir. Kısıtlamalar için ayrıntılara bakınız.

Püre, Marmelat

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Bonatelli Mürdüm Eriği Püresi Şekersiz 240 Gr
%100 Mürdüm Eriği Püresi Şekersiz: Bonatelli şekersiz mürdüm eriği püresi yalnızca meyve içerir, şeker ilavesizdir. %100 mürdüm eriği meyvesinden üretilmişti...
30,60 TL
Bonatelli Vişne Püresi Şekersiz 240 Gr
%100 Vişne Püresi Şekersiz: Bonatelli şekersiz kayısı püresi yalnızca meyve içerir, şeker ilavesizdir. %100 kayısı meyvesinden üretilmiştir. Bebekler için ye...
30,60 TL
Bonatelli Kayısı Püresi Şekersiz 240 Gr
%100 Kayısı Püresi Şekersiz: Bonatelli şekersiz kayısı püresi yalnızca meyve içerir, şeker ilavesizdir. %100 kayısı meyvesinden üretilmiştir. Bebekler için y...
30,60 TL

Püre, Marmelat :

- Kurutulmuş gıdaların su içeriğinin çoğu doğal olarak, güneşte kurutma, özel kurutucular veya dehidratörler kullanılarak uzaklaştırılır.
- Günümüzde kurutulmuş gıda tüketimi yaygındır. Satılan kurutulmuş gıdalar genellikle kurutulmuş sebzeler, kurutulmuş meyveler ve kurutulmuş etlerdir.
- Kurutulmuş sebzelerin başında kurutulmuş domates, kurutulmuş biber, kurutulmuş patlıcan gelir.
- Kurutulmuş meyvelerin ise neredeyse yarısı kuru üzüm'dür; ardından da hurma, kuru erik, kuru incir, kuru kayısı, kuru şeftali, kuru elma ve kuru armut gelir.
- Papaya, kivi ve ananas gibi kurutulmuş meyve olarak satılan bazı ürünler çoğunlukla şekerlenmiş meyvedir.
- Kurutulmuş sebze ve kurutulmuş meyve fiyatlarımızı karşılaştırdığınızda, sizlere en kaliteli kurutulmuş sebzeleri ve kurutulmuş meyveleri en uygun fiyatlar ile sunduğumuzu göreceksiniz.
- Üstelik 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeyeceksiniz.