Aramayı Daralt
  • Ürün adına göre
  • Ürün içeriğine göre
  • Üreticiye göre
GÖNDERİ AYRINTILARI
Kargo Ücreti Ücretli kargo. Bakınız
Kargo Süresi Siparişiniz ortalama 3 iş günü içerisinde PTT kargoya verilir. PTT Kargo'nun size ulaşması, bulunduğunuz yere göre 1 ile 10 iş gününü bulabilir.
İade Politikası Genelde tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bazı ürünlerin hassasiyeti nedeni ile iadesi mümkün değildir. Kısıtlamalar için ayrıntılara bakınız.

Püre, Marmelat

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Bolu Çiftliği Kuşburnu Marmelatı 660 Gr
Kuşburnu Marmelatı: - Bolu Çiftliği kuşburnu marmelatı, Bolu ormanlarından itina ile toplanarak anne ustalığıyla geleneksel yöntemle katkısız ve doğal haliyl...
70,90 TL

Püre, Marmelat :

- Marmelat, meyvelerden yapılan tatlı yiyecek türüdür. Taze ya da kuru meyvelerin rendelenerek ya da ezilerek şekerle kaynatılması ve püre durumuna getirilmesiyle oluşur. Reçelden daha çok kaynatılır ve suyunu daha çok çeker. Dolayısıyla akışkanlığı reçele göre daha azdır. Dayanıklı bir besin maddesi olan marmelat, bazı kimyasal maddelerin karıştırılmasıyla da uzun süre bozulmadan saklanabilir.
- Her türlü meyveden hatta günümüzde sebzelerden dahi marmelat yapılabilmektedir. Meyvelerin karıştırılmasıyla değişik kombinasyonlarda da marmelat yapılabilir. Ayva peltesi anlamına gelen ve Portekizce bir sözcük olan marmelada kelimesinden türemiştir.
- Kızılcık marmelatı, kuşburnu marmelatı, alıç marmelatı, elma marmelatı, ayva marmelatı, çilek marmelatı, erik marmelatı, kayısı marmelatı, şeftali marmelatı, vişne marmelatı, mürdüm eriği marmelatı, kusburnu marmelatı, yaban mersini marmelatı, dut marmelatı, karadut marmelatı, kiraz marmelatı, ayva marmelat, böğürtlen marmelatı, cennet hurması marmelatı, hurma marmelatı, incir marmelatı, karpuz marmelatı, kırmızı erik marmelatı, limon marmelatı, mandalina marmelatı, nar marmelatı, üzüm marmelatı en çok tercih edilen meyve marmelatlarıdır.
- Balkabağı marmelatı, domates marmelatı, havuç marmelatı, kapari marmelatı, kapya biber marmelatı, acı biber marmelatı, zencefil marmelatı ise sebzelerden yapılan marmelat çeşitlerine örnektir.
- Bebeklerin beslenmesinde de sıkça kullanılan ve tercih edilen marmelatlar, şekerli ve şekersiz olarak da üretilmekte ve tüketicilere hazır marmelat olarak sunulmaktadır.
- Marmelat ve püre fiyatlarımızı karşılaştırdığınızda, sizlere en kaliteli marmelatları ve meyveleri püresi çeşitlerini en uygun fiyatlar ile sunduğumuzu göreceksiniz.
- Üstelik 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeyeceksiniz.