Aramayı Daralt
  • Ürün adına göre
  • Ürün içeriğine göre
  • Ürün özelliğine göre
  • Üreticiye göre
GÖNDERİ AYRINTILARI
Kargo Ücreti Ücretli kargo. Bakınız
Kargo Süresi Siparişiniz ortalama 3 iş günü içerisinde PTT kargoya verilir. PTT Kargo'nun size ulaşması, bulunduğunuz yere göre 1 ile 10 iş gününü bulabilir.
İade Politikası Genelde tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bazı ürünlerin hassasiyeti nedeni ile iadesi mümkün değildir. Kısıtlamalar için ayrıntılara bakınız.

Şekersiz Reçel

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Bolu Çiftliği Şekersiz Vişne Reçeli Doğal Katkısız Diyet Reçel 330 Gr
    Vişneler, kaynağını Köroğlu dağlarından alan Aladağ Çayının hemen kenarındaki Seben Değirmenkaya köyünde ilaç görmemiş ağaçlardan toplandı. Aşısız, doğal vi...
61,90 TL
Hazanbel Şekersiz Turunç Reçeli Doğal Katkısız Diyet Reçel 280 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal turunçlar hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne r...
49,90 TL
Hazanbel Şekersiz Ayva Reçeli Doğal Katkısız Diyet Reçel 280 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal ayvalar hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reç...
49,90 TL
Hazanbel Şekersiz Vişne Reçeli Doğal Katkısız Diyet Reçel 280 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal vişneler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne re...
49,90 TL
Hazanbel Şekersiz İncir Reçeli Doğal Katkısız Diyet Reçel 280 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal incirler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne re...
52,90 TL
Hazanbel Şekersiz Karadut (Urmu Dut) Reçeli Doğal Katkısız Diyet Reçel 280 Gr
Tam mevsiminde seçilen karadut hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli” t...
52,90 TL
Hazanbel Şekersiz Çilek Reçeli Doğal Katkısız Diyet Reçel 280 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal çilekler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne re...
49,90 TL

Şekersiz Reçel :

- Şekersiz reçel çeşitlerimizi, kahvaltılık reçel olarak tüketebileceğiniz gibi; 5 çayı ve ara öğünlerinizde, tüm tatlı ve hamur işlerinizde de kullanabilir ve tüketebilirsiniz.
- Tam mevsiminde seçilen doğal meyveler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde kaynatılıyor.
- İşte; dogaliks.com'da satılan şeker ilavesiz reçellerin, ev reçeli tadı buradan geliyor. Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen şekersiz reçellerimiz içinde sadece meyve ve su bulunuyor.
- Şekersiz reçel çeşitlerimiz içerisinde şeker kullanılmamaktadır. Bu sebeple şekersiz reçel çeşitlerimiz, yüksek meyve oranı ve besin değerine sahiptir.
- Şekersiz reçel çeşitleri ve diyabetik reçel çeşitleri, şeker ilavesiz reçel tarzında üretilerek sizlere diyet reçel olarak sunulmaktadır.
- Değişik reçel üreticileri arasında yer alan Hazanbel ve Bolu Çiftliği, tamamen doğal yöntemler ile ev reçeli tarzında ürettikleri reçellerde Hazanbel reçeli ve Bolu Çiftliği reçeli markasını kullanıyorlar.
- Aradığınız ilginç reçel çeşitlerini bulabileceğiniz şeker ilavesiz reçel kategorimizdeki farklı reçelleri, uygun reçel fiyatları ile satın alabilirsiniz.
- Doğal reçel üreticilerimiz sizlere kış reçellerini, tam kıvamında ev reçeli ve aynı zamanda yöresel reçel çeşitlerini aradığınız lezzette sunuyorlar.
- Şekersiz reçel fiyatlarımızı karşılaştırdığınızda, sizlere en kaliteli reçelleri en uygun fiyatlar ile sunduğumuzu göreceksiniz.
- Üstelik 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeyeceksiniz.