GÖNDERİ AYRINTILARI
Kargo Ücreti Ücreti kargo. Bakınız
Kargo Süresi Siparişiniz ortalama 3 iş günü içerisinde PTT kargoya verilir. PTT Kargo'nun size ulaşması, bulunduğunuz yere göre 1 ile 10 iş gününü bulabilir.
İade Politikası Genelde tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bazı ürünlerin hassasiyeti nedeni ile iadesi mümkün değildir. Kısıtlamalar için ayrıntılara bakınız.

Reçel

Alt KategorilerReçel :

Kahvaltılık reçel çeşitlerimizi, kahvaltılık reçel olarak tüketebileceğiniz gibi; 5 çayı ve ara öğünlerinizde, tüm tatlı ve hamur işlerinizde de kullanabilir ve tüketebilirsiniz.
Tam mevsiminde seçilen doğal meyveler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor.
İşte; dogaliks.com'da satılan tüm reçellerin ev reçeli tadı buradan geliyor. Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen reçellerimiz içinde sadece meyve, su ve beyaz pancar şekeri bulunuyor.
Şekersiz reçel çeşitlerimiz içerisinde ise şeker kullanılmamaktadır. Bu sebeple şekersiz reçel çeşitlerimiz, yüksek meyve oranı ve besin değerine sahiptir.
Değişik reçel üreticileri arasında yer alan Hazanbel ve Bolu Çiftliği, tamamen doğal yöntemler ile ev reçeli tarzında ürettikleri reçellerde Hazanbel reçeli ve Bolu Çiftliği reçeli markasını kullanıyorlar.
Aradığınız ilginç reçel çeşitlerini bulabileceğiniz reçel kategorimizdeki farklı reçelleri, uygun reçel fiyatları ile satın alabilirsiniz.
Doğal reçel üreticilerimiz sizlere kış reçellerini, tam kıvamında ev reçeli ve aynı zamanda yöresel reçel çeşitlerini aradığınız lezzette sunuyorlar.
Reçel fiyatlarımızı karşılaştırdığınızda, sizlere en kaliteli reçelleri en uygun fiyatlar ile sunduğumuzu göreceksiniz.
Üstelik 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeyeceksiniz.