GÖNDERİ AYRINTILARI
Kargo Ücreti Ücretli kargo. Bakınız
Kargo Süresi Siparişiniz ortalama 3 iş günü içerisinde PTT kargoya verilir. PTT Kargo'nun size ulaşması, bulunduğunuz yere göre 1 ile 10 iş gününü bulabilir.
İade Politikası Genelde tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bazı ürünlerin hassasiyeti nedeni ile iadesi mümkün değildir. Kısıtlamalar için ayrıntılara bakınız.

ARAMA:

Girilmeyen kriter sonucu

"Herhangi bir kriter girmediğiniz için" için " 0 " sonuç listeleniyor.

Arama:

Arama kriterlerine uygun ürünler

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Antep İşi Acuka Kahvaltılık Sos Ev Yapımı 250 Gr
Cevizli kahvaltılık sos olarak tüketebileceğiniz ev yapımı bol cevizli acukamızın içine, eğer seviyorsanız biraz daha acı biber karıştırarak acılı kahvaltılık sos elde ederek kahvaltılık acılı sos ola..
26,90 TL
KDV Hariç: 26,90 TL
Antep İşi Acuka Vegan Kahvaltılık Sos Ev Yapımı 250 Gr
Kafkas halklarına özgü, kahvaltılık ve yemeklik olarak iki çeşidi olan, biber, ceviz ve çeşitli baharatların karışımından yapılan tuzlu meze. Acuka Abhazca'da "tuz" kelimesinden gelmektedir. Ka..
26,90 TL
KDV Hariç: 26,90 TL
Bolu Çiftliği Acı Biber Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Yeni ürünümüz acı biber reçeli; biberin muhteşem acılığını pancar şekeriyle tatlandırdık, kahvaltı sofralarına ve akşam yemeklerinde etlerin yanına yeni bir lezzet sunduk.     Acı biber reçeli, m..
28,90 TL
KDV Hariç: 28,90 TL
Bolu Çiftliği Acı Erik Sirkesi Doğal Katkısız 500 ml
Acı Erik Sirkesi Bolu’nun Seben ilçesi doğal dağ eriklerinden geleneksel yöntemlerle, doğal mayalanma yolu ile üretilen, ortalama 18 ay bekletilerek olgunlaşan sirkeler hiçbir koruyucu madde, ki..
37,90 TL
KDV Hariç: 37,90 TL
Bolu Çiftliği Ahududu (Frambuaz) Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Seben vadisinin bereketli topraklarından topladığımız ahududuların pancar şekeriyle tadına tat kattık, en doğal haliyle kavanozlara doldurduk.     Ahududu reçeli, meyve reçelleri arasında yer alı..
28,90 TL
KDV Hariç: 28,90 TL
Bolu Çiftliği Alıç Sirkesi Doğal Katkısız 500 ml
Alıç Sirkesi Bolu’nun Seben ilçesi alıçlarından geleneksel yöntemlerle, doğal mayalanma yolu ile üretilen, ortalama 18 ay bekletilerek olgunlaşan sirkeler hiçbir koruyucu madde, kimyasal asit, b..
37,90 TL
KDV Hariç: 37,90 TL
Bolu Çiftliği Bademli Kayısı Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Seben vadisinin bereketli topraklarından topladığımız kayısı ve bademi karıştırdık pancar şekeriyle tadına tat kattık, en doğal haliyle kavanozlara doldurduk.     Bademli kayısı reçeli, meyve reç..
35,90 TL
KDV Hariç: 35,90 TL
Bolu Çiftliği Bebek Tarhanası Bebeklere Özel Katkısız Doğal Bebe Tarhana 500 Gr
    Anne ve babalarını saf ve doğal, karşılıksız seven bebekler için ürettiğimiz tarhanadır bebe tarhanası. Buğday unu, yoğurt, kuru fasulye, yeşil mercimek özenle bir araya getirildi; doğal ortamda k..
36,90 TL
KDV Hariç: 36,90 TL
Bolu Çiftliği Biberli Tarhana Acısız Katkısız Doğal Ev Tarhanası 500 Gr
İçindekiler: Buğday unu, yoğurt, biber salçası, domates, biber, soğan, nane, deniz tuzu. Katkı maddesi içermez. Alerjen Uyarısı: Buğday unu, Yoğurt içerir. Kullanım Önerileri: Direkt g..
30,90 TL
KDV Hariç: 30,90 TL
Bolu Çiftliği Böğürtlen Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Seben vadisinin bereketli topraklarından topladığımız böğürtlenlerin pancar şekeriyle tadına tat kattık, en doğal haliyle kavanozlara doldurduk.     Ahududu reçeli, meyve reçelleri arasında yer a..
28,90 TL
KDV Hariç: 28,90 TL
Bolu Çiftliği Burnukızıl Erik Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Bolu yöresinin pek kıymeti bilenmeyen erik türlerinden olan burnukızıl erik; potasyum deposudur, zengin vitamin içeriğine sahiptir. İlaç görmeyen erik ağaçlarından topladık, bekletmeden çekirdekle..
28,90 TL
KDV Hariç: 28,90 TL
Bolu Çiftliği Çam Kozalak Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Geleneksel yöntemlerle yapılan, şifa nitelikleri ile bilinen Kozalak Reçeli.     Kozalak reçelini ağacın tohumu olan yaş kozalaktan değil, doğal olarak düşen veya kırılan çam ağacının çırasını ku..
27,90 TL
KDV Hariç: 27,90 TL
Bolu Çiftliği Çam Suyu Doğal Katkısız Çıra Suyu 500 ml
Çam Suyu (Çıra Suyu) Bolu’nun Seben ilçesi ormanlarındaki doğal olarak düşen veya kırılan çam ağacının çırasını kullanarak üretiyoruz. Hiçbir koruyucu madde,kimyasal asit, boya içermez. Çıra suyu..
35,90 TL
KDV Hariç: 35,90 TL
Bolu Çiftliği Cevizli İncir Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal kuru incir ve cevizler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; Bolu Çiftliği doğal çe..
37,90 TL
KDV Hariç: 37,90 TL
Bolu Çiftliği Dağ Çileği (Yaban Çileği, Osmanlı Çileği, Hanifta) Reçeli Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Bolu ormanlarının en ücra köşelerinden itina ile toplandı. Anne ustalığıyla geleneksel yöntemle katkısız ve doğal haliyle reçel yapıldı, şişelendi.     Dağ çileği reçeli, meyve reçelleri arasında..
63,90 TL
KDV Hariç: 63,90 TL
Bolu Çiftliği Domatesli Erişte Ev Makarnası 500 Gr
Organik domates ve organik köy yumurtasıyla Bolu yöresi usulü organik domatesli erişte. Katkısız doğal ortamda kurutuldu, fırınlanmış değildir.İçindekiler:Organik buğday unu, organik yumurta, organik ..
23,90 TL
KDV Hariç: 23,90 TL
Bolu Çiftliği Elma Sirkesi Doğal Katkısız 500 ml
Elma Sirkesi     Bolu’nun Seben ilçesi elmalarından geleneksel yöntemlerle, doğal mayalanma yolu ile üretilen, ortalama 18 ay bekletilerek olgunlaşan sirkeler hiçbir koruyucu madde, kimyasal asit, ..
37,90 TL
KDV Hariç: 37,90 TL
Bolu Çiftliği Ev Eriştesi Ev Makarnası 500 Gr
Doğal, katkısız Bolu yöresi usulü, koruyucusuz ev eriştesi. Doğal kurutmadır, fırınlanmış değildir.İçindekiler:Buğday unu, yumurta, kaynak suyu, deniz tuzu. Katkı maddesi içermez.Alerjen Uyarısı:Buğd..
22,90 TL
KDV Hariç: 22,90 TL
Bolu Çiftliği Göynük Bombay Fasulye Yöresel Doğal Kuru Fasulye 1 Kg
Göynük Bombay Fasulye - Göynük yöresinin iklim özellikleri ile su ve toprak yapısı nedeniyle oldukça yüksek kalitede yetişen Bombay tipi iri bir kuru fasulyedir. - Çok kolay pişen Göynük fasulyesi..
55,90 TL
KDV Hariç: 55,90 TL
Bolu Çiftliği Isırganlı Erişte Ev Makarnası 500 Gr
Doğal ısırgan ve doğal köy yumurtasıyla Bolu yöresi usulü doğal ısırganlı erişte. Katkısız doğal ortamda kurutuldu, fırınlanmış değildir. İçindekiler: Buğday unu, ısırgan, yumurta, kaynak suyu, ..
25,90 TL
KDV Hariç: 25,90 TL
Bolu Çiftliği Ispanaklı Erişte Ev Makarnası 500 Gr
Ispanaklı ve köy yumurtasıyla Bolu yöresi usulü ıspanaklı erişte. Katkısız doğal ortamda kurutuldu, fırınlanmış değildir.İçindekiler:Buğday unu, yumurta, ıspanak, kaynak suyu, deniz tuzu. Katkı madde..
23,90 TL
KDV Hariç: 23,90 TL
Bolu Çiftliği Iza Buğday Erişte Ev Makarnası 500 Gr
Iza buğday unu sevenler için; doğal, katkısız Bolu yöresi usulü, koruyucusuz organik ıza buğday unlu ev eriştesi. Doğal kurutmadır, fırınlanmış değildir.İçindekiler:Organik ıza buğday unu, organik yum..
23,90 TL
KDV Hariç: 23,90 TL
Bolu Çiftliği Iza Bulguru Yöresel Doğal Bulgur 500 Gr
- Adını Hititçe’de buğday anlamına gelen “Zız”dan aldığı tahmin edilen Iza buğdayı, yaklaşık 10 ile 13 bin bin yıl öncesinde ilk kültüre alınan Anadolu’nun nadir buğdaylarından bir tanesidir. - Iza b..
17,90 TL
KDV Hariç: 17,90 TL
Bolu Çiftliği Karadut (Urmu Dut) Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Seben vadisinin bereketli bahçelerinden toplanan karadut, pancar şekeriyle tadına tat katıdı, en doğal haliyle kavanozlara dolduruldu.     Karadut reçeli, meyve reçelleri arasında yer alır. Sizle..
28,90 TL
KDV Hariç: 28,90 TL
Bolu Çiftliği Karışık Orman Meyvesi Reçeli (Böğürtlen, Ahududu, Karadut) Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Orman meyveleri; Böğürtlen, ahududu ve karadutu bir araya getirdik, pancar şekeriyle kaynattık, damakları şenlendiren bir lezzete dönüştürdük.     Karışık orman meyveleri reçeli, meyve reçelleri ..
28,90 TL
KDV Hariç: 28,90 TL
Bolu Çiftliği Karışık Sebzeli Erişte Ev Makarnası 500 Gr
Doğal, katkısız Bolu yöresi usulü, koruyucusuz karışık sebzeli erişte. Doğal kurutmadır, fırınlanmış değildir.İçindekiler:Buğday unu, yumurta, ıspanak, havuç, pancar, kaynak suyu, deniz tuzu. Katkı m..
23,90 TL
KDV Hariç: 23,90 TL
Bolu Çiftliği Kayısı Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Seben vadisinin bereketli topraklarından topladığımız kayısıların pancar şekeriyle tadına tat kattık, en doğal haliyle kavanozlara doldurduk.     Kayısı reçeli, meyve reçelleri arasında yer alır...
31,90 TL
KDV Hariç: 31,90 TL
Bolu Çiftliği Kekik Suyu Doğal Katkısız 500 ml
Kekik Suyu Bolu’nun Seben ilçesi kekiklerinden geleneksel yöntemlerle, damıtma yöntemiyle elde edilmiştir. Hiçbir koruyucu madde,kimyasal asit, boya içermez. Yoğun bir kıvama sahip olduğu için su..
37,90 TL
KDV Hariç: 37,90 TL
Bolu Çiftliği Kıbrıscık Pirinci Yöresel Doğal Pirinç 500 Gr
- Köroğlu dağlarından doğan Aladağ çayının suladığı bereketli Çeltikdere vadisinde yetişen Kıbrıscık pirinci, yüzyıllardır sadece bu yörede az miktarda yetiştirilir. - Lezzetini ve kalitesini dağlard..
22,90 TL
KDV Hariç: 22,90 TL
Bolu Çiftliği Kinoalı Erişte Ev Makarnası 350 Gr
Doğal, katkısız Bolu yöresi usulü, koruyucusuz kinoalı erişte. Tam buğday unlu, 33,3% Kinoa tane içermektedir. Doğal kurutmadır, fırınlanmış değildir.İçindekiler:Buğday unu, yumurta, kinoa, kaynak suy..
25,90 TL
KDV Hariç: 25,90 TL
Bolu Çiftliği Kızılcık Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Seben vadisinin bereketli topraklarından topladığımız kızılcıkların pancar şekeriyle tadına tat kattık, en doğal haliyle kavanozlara doldurduk.     Kızılcık reçeli, meyve reçelleri arasında yer a..
28,90 TL
KDV Hariç: 28,90 TL
Bolu Çiftliği Kızılcık Tarhanası Katkısız Doğal Ev Tarhanası 500 Gr
    Kızılcık, Orta Asya kökenlidir. Anadolu Beylikleri döneminden beri yapılan çevirilerde aynı adla anılmaktadır. Bazı yörelerde Egren, Kevren, Kirik, Kiren gibi adlar verilmektedir.     “Kızılcık",..
44,90 TL
KDV Hariç: 44,90 TL
Bolu Çiftliği Limon Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Vitamin deposu limonların kabuklarını soyduk, ince ince dilimledik , pancar şekeri içinde kaynatıp, klasik reçel tadlarımızın yanına ekledik.     Limon reçeli, meyve reçelleri arasında yer alır. ..
25,90 TL
KDV Hariç: 25,90 TL
Bolu Çiftliği Sarıca Erik Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Bolu yöresinin pek kıymeti bilenmeyen erik türlerinden olan sarıca erik; potasyum deposudur, zengin vitamin içeriğine sahiptir. İlaç görmeyen erik ağaçlarından topladık, bekletmeden çekirdeklerini..
28,90 TL
KDV Hariç: 28,90 TL
Bolu Çiftliği Seben Nohutu Yöresel Doğal Nohut 1 Kg
Seben Nohutu - Seben ilçesinde geleneksel yöntemlerle atalık tohumlardan üretilmiş bir nohuttur. - İç Anadolu ve Batı Karadeniz bölgelerinin iklim özelliklerinin bir geçiş noktası olan bereketli S..
29,90 TL
KDV Hariç: 29,90 TL
Bolu Çiftliği Sebzeli Tarhana Katkısız Doğal Ev Tarhanası 500 Gr
İçindekiler: Buğday unu, yoğurt, biber salçası, domates, pırasa, ıspanak, kereviz, havuç, lahana, soğan, nane, kekik, maydanoz, deniz tuzu. Katkı maddesi içermez. Alerjen Uyarısı: Buğday unu..
35,90 TL
KDV Hariç: 35,90 TL
Bolu Çiftliği Şekersiz Vişne Reçeli Doğal Katkısız Diyet Reçel 330 Gr
    Vişneler, kaynağını Köroğlu dağlarından alan Aladağ Çayının hemen kenarındaki Seben Değirmenkaya köyünde ilaç görmemiş ağaçlardan toplandı. Aşısız, doğal vişneler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttı..
38,90 TL
KDV Hariç: 38,90 TL
Bolu Çiftliği Siyez Erişte Ev Makarnası 500 Gr
Geçmişi 10 bin yıl önceye dayanan, Siyez buğday unundan yapılan erişte çeşidimiz; Siyez Erişte. Geleneksel yöntemlerle üretilip, doğal ortamda kurutuldu, fırınlanmış değildir. İçindekiler: Siyez bu..
27,90 TL
KDV Hariç: 27,90 TL
Bolu Çiftliği Süt Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Süt Reçeli annelerimizin elinden ve çiftlik sütlerimizden üretilir. Sütün karemelize edilip hiç bir katkı maddesi kullanılmayan reçel çeşitidir. Süt Reçelimiz koruyucu madde içermediği için serin ..
28,90 TL
KDV Hariç: 28,90 TL
Bolu Çiftliği Tam Buğday Erişte Ev Makarnası 500 Gr
Tam buğday unu sevenler için; doğal, katkısız Bolu yöresi usulü, koruyucusuz tam buğday unlu ev eriştesi. Doğal kurutmadır, fırınlanmış değildir. İçindekiler: Tam buğday unu, yumurta, kaynak suyu, d..
23,90 TL
KDV Hariç: 23,90 TL
Bolu Çiftliği Tam Çavdar Erişte Ev Makarnası 500 Gr
Tam çavdar unu sevenler için; doğal, katkısız Bolu yöresi usulü, koruyucusuz tam çavdar unlu ev eriştesi. Doğal kurutmadır, fırınlanmış değildir. İçindekiler: Tam çavdar unu, yumurta, kaynak suy..
28,90 TL
KDV Hariç: 28,90 TL
Bolu Çiftliği Tiritlik Erişte Ev Makarnası 500 Gr
Bolu Çiftliği Tiritlik Erişte: - Tiritlik, yumurtalı olarak hazırlanan hamurdan açılan yufkanın, rulo halinde iken 1 cm'lik parçalar halinde kesilerek fırında kurutulması ile elde edilir. - Bu hal..
26,90 TL
KDV Hariç: 26,90 TL
Bolu Çiftliği Üzüm Sirkesi Doğal Katkısız 500 ml
Üzüm Sirkesi Bolu’nun Seben ilçesi üzümlerinden geleneksel yöntemlerle, doğal mayalanma yolu ile üretilen, ortalama 18 ay bekletilerek olgunlaşan sirkeler hiçbir koruyucu madde, kimyasal asit, boya..
37,90 TL
KDV Hariç: 37,90 TL
Bolu Çiftliği Vişne Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
    Vişneler, kaynağını Köroğlu dağlarından alan Aladağ Çayının hemen kenarındaki Seben Değirmenkaya köyünde ilaç görmemiş ağaçlardan toplandı. Aşısız, doğal vişnelerin buruk tadı pancar şekeri ile ta..
25,90 TL
KDV Hariç: 25,90 TL
Bolu Çiftliği Yumurtasız Siyez Erişte Ev Makarnası 500 Gr
Geçmişi 10 bin yıl önceye dayanan, Siyez buğday unundan yapılan yumurtasız erişte çeşidimiz; yumurtasız siyez erişte. Geleneksel yöntemlerle üretilip, doğal ortamda kurutuldu, fırınlanmış değildir. Y..
23,90 TL
KDV Hariç: 23,90 TL
Bolu Çiftliği Yumurtasız Siyez Erişte Vegan Ev Makarnası 500 Gr
Geçmişi 10 bin yıl önceye dayanan, Siyez buğday unundan yapılan yumurtasız erişte çeşidimiz; yumurtasız siyez erişte. Geleneksel yöntemlerle üretilip, doğal ortamda kurutuldu, fırınlanmış değildir. Y..
23,90 TL
KDV Hariç: 23,90 TL
Ev Yapımı Doğal Kurutulmuş Dolmalık Patlıcan Dip 1 Dizi Ev (40-50 adet)
1 dizide 40-50 adet güneşte kurutulmuş dolmalık dip patlıcan bulunmaktadır. Dolmalık Doğal Patlıcan Kurusunun Sağlığa Faydaları: Güneşte kurutulmuş organik patlıcan beyne olumlu yönde etki ed..
51,90 TL
KDV Hariç: 51,90 TL
Ev Yapımı Doğal Kurutulmuş Dolmalık Yeşil Biber 1 Dizi (40-50 adet)
1 dizide 40-50 adet güneşte kurutulmuş dolmalık biber bulunmaktadır. Güneşte Kurutulmuş Doğal Dolmalık Biberin Faydaları: İçinde bol miktarda C vitamini, beta karoten, A, P, K, B1, B2, ve E v..
51,90 TL
KDV Hariç: 51,90 TL
Ev Yapımı Doğal Kurutulmuş Domates 250 Gr
Özellikle güneşte kurutulmuş domates besin değerlerini kaybetmez, vitamin ve mineral değerlerini de koruduğu için çok faydalıdır. Uzmanlar özellikle güneşte kurutulmuş domatesi her gün yemenin sayısı..
26,90 TL
KDV Hariç: 26,90 TL
Ev Yapımı Doğal Kurutulmuş Yeşil Biber Acı 1 Dizi (80-100 adet)
1 dizide 80-100 adet güneşte kurutulmuş acı sivri biber bulunmaktadır. BİBERİN SAĞLIĞA FAYDALARI Ağrı: Isı arttırıcı kapsaisin maddesi içeren biber, spazm veya burkulma gibi sorunlardan ka..
37,90 TL
KDV Hariç: 37,90 TL
Ev Yapımı Doğal Kurutulmuş Yeşil Biber Tatlı 1 Dizi (80-100 adet)
1 dizide 80-100 adet güneşte kurutulmuş tatlı sivri biber bulunmaktadır. BİBERİN SAĞLIĞA FAYDALARI Ağrı: Isı arttırıcı kapsaisin maddesi içeren biber, spazm veya burkulma gibi sorunlardan ..
37,90 TL
KDV Hariç: 37,90 TL
Fatih Uşak Haşhaş Ezmesi Doğal Katkısız 500 Gr
Haşhaş Ezmesi     Haşhaş sıcak iklimlerde yağış alan bölgelerde yetişen bir bitki türüdür. Türkiye' de en çok Ege bölgesinde yetişir. Haşhaş kontrollü bir şekilde izin verilen yerlerde yetişir. Çün..
37,90 TL
KDV Hariç: 37,90 TL
Fatih Uşak Susam Ezmesi Doğal Katkısız 500 Gr
İçindekiler: Susam 100% ..
37,90 TL
KDV Hariç: 37,90 TL
Hazanbel Acı Biber Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal acı biberler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reç..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Antep Fıstığı Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen Antep fıstıkları hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçel..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Ayva Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal ayvalar hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli” ..
34,90 TL
KDV Hariç: 34,90 TL
Hazanbel Baby Enginar Salamurası 600 Gr
Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen Hazanbel baby enginar salamurası içinde hiçbir yapay tatlandırıcı bulunmuyor. Enginar kalbi kullanılarak Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir;..
79,90 TL
KDV Hariç: 79,90 TL
Hazanbel Böğürtlen Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal böğürtlenler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reç..
34,90 TL
KDV Hariç: 34,90 TL
Hazanbel Çam Kozalak Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen kozalak hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli” tadı b..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Çanak Enginar Konservesi 600 Gr
Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen Hazanbel çanak enginar konservesi içinde hiçbir yapay tatlandırıcı bulunmuyor. İçerisinde 7 - 9 Adet taze temizlenmiş çanak enginarlardan ev usulü kava..
92,90 TL
KDV Hariç: 92,90 TL
Hazanbel Ceviz Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal cevizler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli”..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Cevizli İncir Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal incir ve cevizler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “ann..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Cibes Otu (Cibez) Salamurası 400 Gr
Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen Hazanbel cibes otu (cibez) salamurası içinde hiçbir yapay tatlandırıcı bulunmuyor. Cibes otu kullanılarak Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Çilek Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal çilekler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli”..
34,90 TL
KDV Hariç: 34,90 TL
Hazanbel Çitlembik (Menengiç) Salamurası 500 Gr
Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen Hazanbel çitlenbik (menengiç) salamurası içinde hiçbir yapay tatlandırıcı bulunmuyor. Çitlembik filizleri kullanılarak Türk gıda kodeksine uygun olarak..
66,90 TL
KDV Hariç: 66,90 TL
Hazanbel Çubuk Enginar Salamurası 400 Gr
Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen Hazanbel çubuk enginar salamurası içinde hiçbir yapay tatlandırıcı bulunmuyor. Enginar sapları kullanılarak Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmişt..
79,90 TL
KDV Hariç: 79,90 TL
Hazanbel Dağ Çileği (Yaban Çileği, Osmanlı Çileği, Hanifta) Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen dağ çileği hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli” tad..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Deniz Börülcesi Salamurası 500 Gr
Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen Hazanbel deniz börülcesi salamurası içinde hiçbir yapay tatlandırıcı bulunmuyor. Deniz börülcesi kullanılarak Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmi..
54,90 TL
KDV Hariç: 54,90 TL
Hazanbel Deniz Fasulyesi Salamurası 500 Gr
Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen Hazanbel deniz fasulyesi salamurası içinde hiçbir yapay tatlandırıcı bulunmuyor. Deniz fasulyesi kullanılarak Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmi..
54,90 TL
KDV Hariç: 54,90 TL
Hazanbel Domates Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal domatesler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçel..
34,90 TL
KDV Hariç: 34,90 TL
Hazanbel Domates Sosu Acılı Doğal Katkısız 600 Gr
Domates Sosu Acılı: Domates sosu, tam mevsiminde seçilen doğal domatesler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde kaynatılarak elde edilir. Hazanbel acılı domates sosu..
34,90 TL
KDV Hariç: 34,90 TL
Hazanbel Domates Sosu Acısız Doğal Katkısız 600 Gr
Domates Sosu Acısız: Domates sosu, tam mevsiminde seçilen doğal domatesler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde kaynatılarak elde edilir. Hazanbel acısız domates so..
34,90 TL
KDV Hariç: 34,90 TL
Hazanbel Dut Suyu Konsantresi Doğal Katkısız 300 Gr
Dut Suyu Hazanbel dut suyu konsantresi içerisinde hiçbir katkı maddesi yoktur. Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir. Dut suyunun faydaları Yüksek vitamin ve mineral deposudur, vüc..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Enginar Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen enginar hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli” tadı b..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Frambuaz (Ahududu) Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 330 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal frambuazlar hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçe..
34,90 TL
KDV Hariç: 34,90 TL
Hazanbel Gül Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal güller hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli” t..
34,90 TL
KDV Hariç: 34,90 TL
Hazanbel Hünnap (Çiğde, İnnabi) Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen hünnap hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli” tadı bu..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Kabak Tatlısı 800 Gr
Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen Hazanbel kabak tatlısı içinde hiçbir yapay tatlandırıcı bulunmuyor. Bal kabağı, şeker ve limon suyu kullanılarak Türk gıda kodeksine uygun olarak üreti..
66,90 TL
KDV Hariç: 66,90 TL
Hazanbel Kabuklu Bütün Mandalina Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal mandalinalar hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reç..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Kabuklu Karpuz Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal karpuzlar hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli..
34,90 TL
KDV Hariç: 34,90 TL
Hazanbel Kabuklu Portakal Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal portakallar hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçe..
34,90 TL
KDV Hariç: 34,90 TL
Hazanbel Kahvaltılık Çemen Cevizli Doğal Katkısız 350 Gr
Kahvaltılık Çemen: Zengin kahvaltı sofralarının vazgeçilmezi kahvaltılık çemen, salçanın içine zeytinyağı, sarımsak, birkaç çeşit baharat katılarak ve isteğe göre ceviz eklenerek yapılan kahvaltılı..
47,90 TL
KDV Hariç: 47,90 TL
Hazanbel Kamkad (Kamkat, Altın Portakal) Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen kamkat hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli” tadı bu..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Karadut (Urmu Dut) Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen karadut hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli” tadı b..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Kaya Koruğu Salamurası 500 Gr
Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen Hazanbel kaya koruğu salamurası içinde hiçbir yapay tatlandırıcı bulunmuyor. Kaya koruğu kullanılarak Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir; ne..
54,90 TL
KDV Hariç: 54,90 TL
Hazanbel Kayısı Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal kayısılar hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli..
34,90 TL
KDV Hariç: 34,90 TL
Hazanbel Kekik Çiçeği Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal kekik çiçekleri hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne ..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Kekik Salamurası Büyük 500 Gr
Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen Hazanbel kekik salamurası içinde hiçbir yapay tatlandırıcı bulunmuyor. Taze kekik kullanılarak Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir; net 500 g..
73,90 TL
KDV Hariç: 73,90 TL
Hazanbel Kekik Salamurası Küçük 150 Gr
Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen Hazanbel kekik salamurası içinde hiçbir yapay tatlandırıcı bulunmuyor. Taze kekik kullanılarak Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir; net 150 g..
28,90 TL
KDV Hariç: 28,90 TL
Hazanbel Kınalı Bamya Konservesi 500 Gr
Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen Hazanbel kınalı bamya konservesi içinde hiçbir yapay tatlandırıcı bulunmuyor. İçerisinde taze temizlenmiş kınalı bamyadan ev usulü kavanozlanarak üreti..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Limon Kabuğu Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal limonların kabukları hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Nar Ekşisi Doğal Katkısız 250 Gr
Nar Ekşisi Nar ekşisi, tam mevsiminde seçilen doğal narlar hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde kaynatılarak elde edilir. Nar ekşili sos yemeklerde, salatalarda ve ..
47,90 TL
KDV Hariç: 47,90 TL
Hazanbel Nar Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal narlar hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli” t..
34,90 TL
KDV Hariç: 34,90 TL
Hazanbel Patlıcan Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal patlıcanlar hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçe..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Sakız (Damla Sakızı) Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal damla sakızları hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne ..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL
Hazanbel Saplı Enginar Kalbi Salamurası 600 Gr
Tamamen doğal ve geleneksel yöntemlerle üretilen Hazanbel saplı enginar kalbi salamurası içinde hiçbir katkı maddesi bulunmuyor. Türk gıda kodeksine uygun olarak üretilmiştir; net 600 gr ağırlığa sahi..
60,90 TL
KDV Hariç: 60,90 TL
Hazanbel Şeftali Reçeli Ev Yapımı Usulü Doğal Katkısız Reçel 380 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal şeftaliler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde ve yalnızca beyaz pancar şekeriyle kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçel..
34,90 TL
KDV Hariç: 34,90 TL
Hazanbel Şekersiz Ayva Reçeli Doğal Katkısız Diyet Reçel 280 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal ayvalar hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli” tadı buradan geliyor. Tamamen doğa..
38,90 TL
KDV Hariç: 38,90 TL
Hazanbel Şekersiz Çilek Reçeli Doğal Katkısız Diyet Reçel 280 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal çilekler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli” tadı buradan geliyor. Tamamen doğ..
38,90 TL
KDV Hariç: 38,90 TL
Hazanbel Şekersiz İncir Reçeli Doğal Katkısız Diyet Reçel 280 Gr
Tam mevsiminde seçilen doğal incirler hiçbir katkı maddesi, kıvam arttırıcı kullanmadan, bakır tencerelerde kaynatılıyor. İşte; sır değil, Hazanbel'in “anne reçeli” tadı buradan geliyor. Tamamen doğ..
41,90 TL
KDV Hariç: 41,90 TL

Ürün çeşitlerimiz:

Sitemizde yer alan tüm ürün çeşitlerimiz, doğal ürünlerle aynı zamanda organik olan çeşitlerimiz de organik ürünlerle üretilmiştir. Organik ürün çeşitlerimiz, belgeli ve organik ürün üretme yetkisi olan markaların ürünleridir. İster doğal ürün çeşitlerimizi ister organik ürün çeşitlerimizi gönül rahatlığı ile tercih ededebilirsiniz. Dogaliks.com, bünyesinde satışa sunduğu ürün çeşitlerini seçerken tüm detaylara dikkat etmeye özen göstermektedir. Satın aldığınız her marka ürün için doğal ve sağlıklı ürün olduğuna güvenebilir, sağlıkla tüketebilirsiniz.

Ürün fiyatlarımız:

Sizin için sitemizde yer alan 126 adet ürün bulduk. Dogaliks.com, tüm ürün çeşitlerini sizlere en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Görmüş olduğunuz ürün fiyatlarını belirlerken olabilecek en ucuz ürün fiyatlarını bulmaya gayret ettik. Çeşitli markaların ürün fiyatlarını karşılaştırarak beğendiğiniz ve tercih ettiğiniz markanın ürününü seçerek satın alabilirsiniz. Satın aldığınız her marka ürün için doğal ve sağlıklı ürün olduğuna güvenebilir, sağlıkla tüketebilirsiniz. Dogaliks.com'da ürün fiyatları daima en ucuz olacaktır.