GÖNDERİ AYRINTILARI
Kargo Ücreti Ücreti kargo. Bakınız
Kargo Süresi Siparişiniz ortalama 3 iş günü içerisinde PTT kargoya verilir. PTT Kargo'nun size ulaşması, bulunduğunuz yere göre 1 ile 10 iş gününü bulabilir.
İade Politikası Genelde tüm ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Bazı ürünlerin hassasiyeti nedeni ile iadesi mümkün değildir. Kısıtlamalar için ayrıntılara bakınız.

Üyelik Sözleşmesi

1- İşbu Üyelik Sözleşmesi DOGALİKS.COM - Elvan PAMİRTAŞ ve bağlı iştirakleri (Bundan böyle DOGALİKS.COM olarak anılacaktır) tarafından, dogaliks.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2- DOGALİKS.COM, Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3- dogaliks.com web sitesi kişiseldir, devredilemez ya da satılamaz.

4- Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. DOGALİKS.COM üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. DOGALİKS.COM, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. dogaliks.com, şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir.
   Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-posta adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkanına sahiptir; aynı e-posta adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-posta adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

5- Üye, dogaliks.com’a verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla dogaliks.com’un kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

6- Üye, dogaliks.com'a üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, DOGALİKS.COM'un tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder.

7- Üye, tüm hakları DOGALİKS.COM'a ait olan ve dogaliks.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

8- dogaliks.com, herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. DOGALİKS.COM’un, sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı dogaliks.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır.

9- dogaliks.com, kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir.

10- dogaliks.com, kendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.

11- dogaliks.com’un satışları stokları ile sınırlıdır. dogaliks.com, stoğu bulunmayan ürünlerin teslimatını yapmayabilir, siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşterinin hesabına iade edebilir. Ürünlerin sanal mağazada teşhir edilmesi, söz konusu ürünlerin mutlaka dogaliks.com veya DOGALİKS.COM mağazalarının stoklarında bulunduğu anlamına gelmez.

12- Üyelerin ürettiği ve yayınlamak üzere kendi iradesiyle sisteme yüklediği bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserler izinsiz kullanılamaz.

13- dogaliks.com’da satışa sunulan ürünlerin fiyat ve ürün özellik bilgilerini değiştirme yetkisi münhasıran dogaliks.com’a aittir. Fiyat ve ürün özellik bilgilerinde hata olduğu takdirde münhasır seçme yetkisi kendisinde olmak şartıyla dogaliks.com hatayı düzelterek ürün teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir.

14- dogaliks.com, üyenin başka web sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu takdirde üyenin geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden dogaliks.com sorumlu değildir.

15- DOGALİKS.COM ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulanmasında değişiklik yapabileceği gibi, mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir.

16- dogaliks.com, üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir, ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürebilir.

17- Üye bu sözleşmeden doğabilecek ihtilaflarda DOGALİKS.COM'un defter kayıtlarıyla, mikrofilm, mikrofiş ve bilgisayar kayıtlarının HMK 193. vd maddeleri anlamında muteber, bağlayıcı, kesin ve münhasır delil teşkil edeceğini ve bu maddenin delil sözleşmesi niteliğinde olduğunu kabul ve taahhüt eder. DOGALİKS.COM kayıtlarına yönelik her türlü itiraz ile bunların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder.

18- Bu sözleşmeyle ilgili olarak çıkabilecek ihtilaflarda öncelikle bu sözleşmedeki hükümler, hüküm bulunmayan hallerde ise yürürlükteki Türk mevzuatı uygulanacaktır.

19- İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde T.C. İzmir Merkez Mahkemeleri ile İcra Müdürlükleri yetkili olacaktır.

20- Üye, üye kayıt formu doldurduktan ve şifre aldıktan sonra bu sözleşme taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

21- DOGALİKS.COM dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir.
 

FİRMA BİLGİLERİ

Firma    : DOGALİKS.COM - Elvan PAMİRTAŞ
Adres    : Tersane Mah. Yalı Blv. No:10/2 D:2 KARŞIYAKA-İZMİR
Telefon : 0232 366 66 13
Fax       : 0232 366 66 13
E-posta : info@dogaliks.com
 

BANKA HESAP BİLGİLERİ

İŞ BANKASI - İzmir-Girne Aksoy (3479) : TR61 0006 4000 0013 4790 3588 48 - Elvan PAMİRTAŞ
HALKBANK - İzmir-Karşıyaka (710) : TR34 0001 2009 7100 0009 0048 20 - Elvan PAMİRTAŞ
PTT - Posta Çeki Hesabı : 9916963 - Elvan PAMİRTAŞ